Календар свят

Праздники Украины

Онлайн радіо

Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Пошук

Чат

200

Наше опитування

Чи потрібне зовнішнє оцінювання
Усього відповідей: 242

Статистика


Усього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
.Зупинка 1 "Моя школа - минуле і сучасність"
1914р. – засновано селище Дунаївці.
1933р. – початок освіти в селищі. Свою роботу розпочала початкова школа. Першим завідуючим був Вітек Віктор Іванович.
1948р. – школу організовано в семирічну. А директором був фронтовик, офіцер радянської армії – Конопилюк Микола Данилович.
1958р. – школа набуває статусу середньої. В цьому ж році директором школи призначено Козюка В’ячеслава Йосиповича, який доклав масу зусиль для того, щоб побудувати нову типову школу.
1974р. – саме з ініціативи В’ячеслава Йосиповича було розпочато будівництво нового приміщення школи.
1975р. – визначна подія для селища. Сучасне приміщення школи здане в експлуатацію.
1981р. – директором школи стає Віктор Степанович Богуш, який є капітаном шкільного корабля і до сьогодні.
1997р. – школу реорганізовано в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.
2003р. – школа відзначає своє 70-річчя освіти в селищ

.Зупинка 2 "Моя школа - моя гордість"
За роки роботи школи її закінчило понад 2 тис. випускників. Зараз у школі навчається 333 учні. Серед них 51 є відміниками навчання. Велику увагу школа приділяє навчанню учнів. Тому учні школи неодноразово є призерами районних та обласних предметних олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт. Наша школа має великий спортивний потенціал. Про це свідчать наші результати на спортивних змаганнях районного, обласного та, навіть, всеукраїнського рівня. Перші місця ми займаємо і на районних, обласних та всеукраїнських конкурсах художньої самодіяльності. Цими здобутками ми завдячуємо нашим досвідченим педагогам. Їх у школі працює 35.

.Зупинка 3 "Учнівське самоврядування"
Учнівське самоврядування - серце шкільної родини, метою якого є створення умов для розвитку і саморозвитку особистості.

Учнівське самоврядування виражає суверенну волю учнів, дбає про збереження прав і свобод учнів, піклується про кращу організацію навчально-виховного процесу, прагне розвивати і зміцнювати демократію у суспільстві, усвідомлюючи відповідальність перед державою, власною совістю, попереднім, нинішнім та майбутнім поколінням учнів.

Найвищим органом учнівського самоврядування є президентська республіка, мета якої - сприяння об'єднанню зусиль членів правління для добрих і корисних справ в навчально-виховному процесі та захист прав і інтересів всієї шкільної громади.

Головне завдання республіки - спрямування всієї роботи на формування творчої особистості. Всю свою роботу вона спрямовує за програмою "Я - Ми - Сім'я - Батьківщина".

Сьогодні при президентській республіці діють різновікове об'єднання за інтересами "Країна творчості "Ритм", гра-подорож "Дивосвіт" та євро клуб "Єдність

.Зупинка 4 "Університет "Україна" "

В березні 2004 року при сприянні селищного голови Кухаренка Анатолія Аркадійовича на базі школи відкрито локальний центр дистанційного навчання Відкритого Міжнародного Університету розвитку людини "Україна".

У локольному центрі здійснюється підготовка правознавців, а також організовано навчання студентів по спеціальностях бухгалтерський облік, фінанси та діловодство.

. Зупинка 5. "НВО Шкільний округ"

Школа є центром навчального-виховного об'єднання "Шкільний округ", до якого входять учні Лошковецької, Міцівецької, Тернавської зош І-ІІ ст. З 2008 р. також учні Ставищанської та Удріївецької зош І-ІІ ст.

НВО всесторонньо сприяє розвитку особистості учнів, дає можливість оволодівати знаннями та навичками з навчальних предметів, які не вивчаються у сільських школах.

Враховуючи побажання учнів робота шкільного округу проводиться в суботні дні щотижнево окрім канікулярного періоду. Учні 9-х класів вищезгаданих шкіл мають змогу вивчати такі предмети: інформатика, креслення, лексикографія; і за вибором: курси оператора комп’ютерного набору, автосправа, спортивні секції.

.Зупинка 6. "Зал пам'яті"

Є почесне звання – захисник батьківщини

Рідну землю від лиха він боронив

Знає його й дорослий і дитина

Та не знає ніхто, скільки він пережив

Учні нашої школи з повагою, з вдячністю за мирне життя, за голубе небо над головою несуть і будуть нести у своєму серці пам’ять про 41 односельця, які віддали своє життя за мир і спокій на землі.

Вічна слава героям! Пам’ять про них житиме у віках.