Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Пошук

чат

200

Наше опитування

Чи потрібне зовнішнє оцінювання
Усього відповідей: 239

Статистика


Усього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Стаття » Інформатика

Практична робота №4 Поля. Поля злиття.

Мета. Уміти готувати зразок ділового листа однакового змісту для розсилання декільком адресатам як документ з полями, злитий з джерелом даних.

 

Хід роботи.

 

Запустіть текстовий редактор і створіть новий документ (вимкніть режим КОДИ ПОЛІВ на закладці ВИГЛЯД команди СЕРВІС → ПАРАМЕТРИ)

Новий документ оголосіть документом злиття на бланку СЕРВІС→ЗЛИТТЯ→ 1 ОСНОВНИЙ ДОКУМЕНТ. СТВОРИТИ...→ДОКУМЕНТИ НА БЛАНКУ→ АКТИВНЕ ВІКНО→ не закривайте це діалогове вікно

Створіть джерело даних для описаного вище типового банківського листа з такими полями: Прізвище, Ім’я, Індекс, Місто, Вулиця, Сума, Закінчення.

ДЖЕРЕЛО ДАНИХ. ОТРИМАНІ ДАНІ...→ СТВОРИТИ ДЖЕРЕЛО ДАНИХ...→З запропонованого списку ПОЛЯ В РЯДКУ ЗАГОЛОВКА вилучіть кнопкою ВИЛУЧИТИ ПОЛЕ усі поля → Введіть назви своїх полів і додайте їх до списку кнопкою ДОДАТИ ПОЛЕ→ ОК → Відкриється вікно для зберігання джерела даних на диску, куди введіть назву файлу для джерела даних і перейдіть у полі ПАПКА до особистої папки → ЗБЕРЕГТИ →РЕДАГУВАТИ ДЖЕРЕЛО ДАНИХ → Введіть п’ять-шість записів з даними про друзів(натискайте клавішу вводу після кожного значення поля) → ОК. Відбудеться перехід до основного документа. З’явиться панель інструментів ЗЛИТТЯ.

Створіть основний документ – лист з банку.

Скористайтесь таким текстом:

"Індекс", м. "Місто"

"Вулиця"

"Ім'я" "Прізвище"

{Вставте звичайне поле date}

Вельмишановн "закінчення" п. "Ім'я" "Прізвище" !

Дирекція банку з приємністю повідомляє Вас, п. "Ім’я" "Прізвище", що за результатами успішної діяльності банку Ваші дивіденди за минулий рік становлять "Сума" грн.

З повагою, {Вставте звичайне поле author}

Комерційний директор.

Поля злиття вставляйте спеціальною командою ДОДАТИ ПОЛЯ ЗЛИТТЯ на панелі інструментів ЗЛИТТЯ, вибираючи назви полів з запропонованого списку.

Виконайте злиття документів у новий документ. СЕРВІС → ЗЛИТТЯ → 3. З’ЄДНАТИ → ПРИЗНАЧЕННЯ: НОВИЙ ДОКУМЕНТ→ З’ЄДНАТИ. Перегляньте створені листи

За виконаним зразком створіть відповідно свої завдання, що були задані на лекції.

Підготуйте до підписування один конверт до друга.

СЕРВІС → КОНВЕРТИ І НАКЛЕЙКИ → Напишіть адресу призначення і зворотну адресу → Командою ПАРАМЕТРИ задайте стандартний розмір конверта в Україні С6 – 114*162 мм, в США – DL 110*120мм→ Задайте ПАРАМЕТРИ ДРУКУ → ОК→ Закрийте вікно КОНВЕРТИ, оскільки їх друкувати не треба.

Методом злиття даних підготуйте основний документ для адресування п’яти конвертів друзям, використовуючи існуюче джерело даних.

СЕРВІС → ЗЛИТТЯ→ СТВОРИТИ →КОНВЕРТИ →СТВОРИТИ ОСНОВНИЙ ДОКУМЕНТ →ОТРИМАТИ ДАНІ →ВІДКРИТИ ДЖЕРЕЛО ДАНИХ → Виберіть раніше створений файл з даними → ВІДКРИТИ →НАСТРОЮВАННЯ ОСНОВНОГО ДОКУМЕНТА → ПАРАМЕТРИ КОНВЕРТА → Виберіть С6 → ОК →ПРАВИТИ (введіть в основному документі свою зворотну адресу вверху ліворуч)→ СЕРВІС → ЗЛИТТЯ →З’ЄДНАТИ → НОВИЙ ДОКУМЕНТ→ З’ЄДНАТИ →ОК → ПОПЕРЕДНІЙ ВИГЛЯД →ЗАКРИТИ →ЗБЕРЕГТИ ФОРМУ як документ з вибраною вами назвою.

Закінчить роботу. Продемонструвати виконану роботу.

Категорія: Інформатика | Додав: stdynzosh (17.03.2009) | Автор: Олександр
Переглядів: 2236 | Рейтинг: 0.0/0
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можеть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]